Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUPER EGO RECORDS SE065 |
| EAN | 0698519006523 |
| Release Date | April 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,471
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Queens of the Summer Hotel |
|---|---|
| Sanatci | Mann, Aimee |
| Cikis tarihi | 2022-04-01 |
| EAN/UPC | 0698519006523 |
| Label | Super Ego |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUPER EGO RECORDS SE065 |
| EAN | 0698519006523 |
| Release Date | April 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 319 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.