Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JANSEN 704188951097 |
| EAN | 7041889510979 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺938
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Steam Yoga City |
|---|---|
| Sanatci | Aiming For Enrike |
| Cikis tarihi | 2021-03-05 |
| EAN/UPC | 7041889510979 |
| Label | Jansen |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JANSEN 704188951097 |
| EAN | 7041889510979 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.