Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JANSEN JNPJ139.1 |
| EAN | 7041889512997 |
| Release Date | January 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,921
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Empty Airports |
|---|---|
| Sanatci | Aiming For Enrike |
| Cikis tarihi | 2023-01-20 |
| EAN/UPC | 7041889512997 |
| Label | Jansen |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JANSEN JNPJ139.1 |
| EAN | 7041889512997 |
| Release Date | January 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.