Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WESTERN VINYL WV173LP |
| EAN | 0616892542049 |
| Release Date | June 1, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,860
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Argonauta |
|---|---|
| Sanatci | Burns, Aisha |
| Cikis tarihi | 2018-05-25 |
| EAN/UPC | 0616892542049 |
| Label | Western Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WESTERN VINYL WV173LP |
| EAN | 0616892542049 |
| Release Date | June 1, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.