Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HOUNDSTOOTH HTH109 |
| EAN | 0802560210963 |
| Release Date | July 5, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,429
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | S.L.F. |
|---|---|
| Sanatci | Devi, Aisha |
| Cikis tarihi | 2019-07-05 |
| EAN/UPC | 0802560210963 |
| Label | Houndstooth |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HOUNDSTOOTH HTH109 |
| EAN | 0802560210963 |
| Release Date | July 5, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.