Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REVENGE REVENGE001LP1 |
| EAN | 5060644131954 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,243
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Flu Game |
|---|---|
| Sanatci | Tracey, Aj |
| Cikis tarihi | 2022-02-04 |
| EAN/UPC | 5060644131954 |
| Label | Revenge |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REVENGE REVENGE001LP1 |
| EAN | 5060644131954 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.