Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REVENGE SPEU1.1 |
| EAN | 5060644131978 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 5 mm · 396 g |
| Weight | 396 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,636
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Flu Game |
|---|---|
| Sanatci | Tracey, Aj |
| Cikis tarihi | 2022-02-04 |
| EAN/UPC | 5060644131978 |
| Label | Revenge |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REVENGE SPEU1.1 |
| EAN | 5060644131978 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 5 mm · 396 g |
| Weight | 396 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.