Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | OZELLA OZ1058LP |
| EAN | 4038952010583 |
| Release Date | June 25, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 319 × 6 mm · 342 g |
| Weight | 342 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,164
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Aki Rissanen |
|---|---|
| Sanatci | Rissanen, Aki & Robin Verheyen & Markku Ounaskari |
| Cikis tarihi | 2015-06-25 |
| EAN/UPC | 4038952010583 |
| Label | Ozella |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | OZELLA OZ1058LP |
| EAN | 4038952010583 |
| Release Date | June 25, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 319 × 6 mm · 342 g |
| Weight | 342 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.