Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EDITION IMT9790746.1 |
| EAN | 5060509790746 |
| Release Date | September 13, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,426
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Art In Motion |
|---|---|
| Sanatci | Rissanen, Aki & Robin Verheyen & Markku Ounaskari |
| Cikis tarihi | 2019-09-13 |
| EAN/UPC | 5060509790746 |
| Label | Edition |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EDITION IMT9790746.1 |
| EAN | 5060509790746 |
| Release Date | September 13, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.