Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ENJA ENJ9851 |
| EAN | 0767522985115 |
| Release Date | October 14, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,154
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ellington |
|---|---|
| Sanatci | Takase, Aki |
| Cikis tarihi | 2024-10-14 |
| EAN/UPC | 0767522985115 |
| Label | Enja |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ENJA ENJ9851 |
| EAN | 0767522985115 |
| Release Date | October 14, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.