Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VICTOR ENTERTAINMENT. INC. NJS-805 |
| EAN | 4988002942862 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺5,602
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Kiso |
|---|---|
| Sanatci | Akira Miyazawa Quartet |
| Cikis tarihi | 2025-04-11 |
| EAN/UPC | 4988002942862 |
| Label | Victor Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VICTOR ENTERTAINMENT. INC. NJS-805 |
| EAN | 4988002942862 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.