Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HOSPITAL PRODUCTIONS HOS878LP |
| EAN | 0843563170410 |
| Release Date | February 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 321 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,956
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Devenir Le Diable |
|---|---|
| Sanatci | Akitsa |
| Cikis tarihi | 2024-02-02 |
| EAN/UPC | 0843563170410 |
| Label | Hospital Productions |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Black Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HOSPITAL PRODUCTIONS HOS878LP |
| EAN | 0843563170410 |
| Release Date | February 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 321 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.