Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FOEHN FOEH140.1 |
| EAN | 5056032330726 |
| Release Date | December 4, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,952
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Akkan |
|---|---|
| Sanatci | Akkan |
| Cikis tarihi | 2020-12-04 |
| EAN/UPC | 5056032330726 |
| Label | Foehn |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FOEHN FOEH140.1 |
| EAN | 5056032330726 |
| Release Date | December 4, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.