Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNING SOUNDS BSRLP947 |
| EAN | 5036436110025 |
| Release Date | September 1, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 321 × 4 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,955
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Diamonds |
|---|---|
| Sanatci | Campbell, Al |
| Cikis tarihi | 2017-08-31 |
| EAN/UPC | 5036436110025 |
| Label | Burning Sounds |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNING SOUNDS BSRLP947 |
| EAN | 5036436110025 |
| Release Date | September 1, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 321 × 4 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.