Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNING SOUNDS BSRLP942 |
| EAN | 5036436110629 |
| Release Date | November 17, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,955
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gee Baby |
|---|---|
| Sanatci | Campbell, Al |
| Cikis tarihi | 2017-11-16 |
| EAN/UPC | 5036436110629 |
| Label | Burning Sounds |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNING SOUNDS BSRLP942 |
| EAN | 5036436110629 |
| Release Date | November 17, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.