Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAGRAM IMT5039235.1 |
| EAN | 3596973471260 |
| Release Date | June 23, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,529
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Love & Happiness |
|---|---|
| Sanatci | Jarreau, Al |
| Cikis tarihi | 2017-06-23 |
| EAN/UPC | 3596973471260 |
| Label | Wagram |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAGRAM IMT5039235.1 |
| EAN | 3596973471260 |
| Release Date | June 23, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.