Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ACT MUSIC AECT9060.1 |
| EAN | 0614427906014 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 8 mm · 522 g |
| Weight | 522 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,720
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ellington |
|---|---|
| Sanatci | Jarreau, Al & Ndr Bigband |
| Cikis tarihi | 2024-11-01 |
| EAN/UPC | 0614427906014 |
| Label | Act Music |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ACT MUSIC AECT9060.1 |
| EAN | 0614427906014 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 8 mm · 522 g |
| Weight | 522 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.