Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS SVART297LP |
| EAN | 6430077095496 |
| Release Date | August 19, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,407
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Centuries of Youth |
|---|---|
| Sanatci | Witchfinder, Albert & Laja Aijala |
| Cikis tarihi | 2022-07-22 |
| EAN/UPC | 6430077095496 |
| Label | Svart Records |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SVART RECORDS SVART297LP |
| EAN | 6430077095496 |
| Release Date | August 19, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.