Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ARK PIAS5428331.1 |
| EAN | 5050954283313 |
| Release Date | January 2, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,519
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Songs of Patience |
|---|---|
| Sanatci | Alberta Cross |
| Cikis tarihi | 2018-01-02 |
| EAN/UPC | 5050954283313 |
| Label | Ark |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ARK PIAS5428331.1 |
| EAN | 5050954283313 |
| Release Date | January 2, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.