Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | IBS Classical |
| EAN | 8436556425707 |
| Release Date | December 29, 2016 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 17 mm · 127 g |
| Weight | 127 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,644
| Style | |
|---|---|
| Product_type | DVD |
| Label | IBS Classical |
| EAN | 8436556425707 |
| Release Date | December 29, 2016 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 17 mm · 127 g |
| Weight | 127 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.