Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | VP GREENSLEEVES VPRE4596787.7 |
| EAN | 0054645967877 |
| Release Date | January 21, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,198
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Asi |
|---|---|
| Sanatci | Alborosie |
| Cikis tarihi | 2022-01-21 |
| EAN/UPC | 0054645967877 |
| Label | Vp Greensleeves |
| Format | 12in |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | VP GREENSLEEVES VPRE4596787.7 |
| EAN | 0054645967877 |
| Release Date | January 21, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.