Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ANTI 277891 |
| EAN | 8714092778915 |
| Release Date | April 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,902
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bring Backs |
|---|---|
| Sanatci | Alfa Mist |
| Cikis tarihi | 2021-06-11 |
| EAN/UPC | 8714092778915 |
| Label | Anti |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ANTI 277891 |
| EAN | 8714092778915 |
| Release Date | April 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.