Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KILLER KUTZ KUT003 |
| EAN | 0803341525474 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,424
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Freakshow |
|---|---|
| Sanatci | Alice In Chains |
| Cikis tarihi | 2025-04-25 |
| EAN/UPC | 0803341525474 |
| Label | Killer Kutz |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | KILLER KUTZ KUT003 |
| EAN | 0803341525474 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.