Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KILLER KUTZ KUT005 |
| EAN | 0803341559738 |
| Release Date | June 2, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,388
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rock Am Ring |
|---|---|
| Sanatci | Alice In Chains |
| Cikis tarihi | 2023-09-22 |
| EAN/UPC | 0803341559738 |
| Label | Killer Kutz |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KILLER KUTZ KUT005 |
| EAN | 0803341559738 |
| Release Date | June 2, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.