Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | Down The Road |
| EAN | 0708857018215 |
| Release Date | March 28, 2025 |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Arcadia |
|---|---|
| Sanatci | Alison Krauss & Union Station |
| Cikis tarihi | 2025-03-28 |
| EAN/UPC | 0708857018215 |
| Label | Down the Road |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | Down The Road |
| EAN | 0708857018215 |
| Release Date | March 28, 2025 |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.