Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HOPELESS HR7631 |
| EAN | 0790692076314 |
| Release Date | March 17, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 7 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,898
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Don't Panic: It's Longer Now |
|---|---|
| Sanatci | All Time Low |
| Cikis tarihi | 2016-03-17 |
| EAN/UPC | 0790692076314 |
| Label | Hopeless |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HOPELESS HR7631 |
| EAN | 0790692076314 |
| Release Date | March 17, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 7 mm · 477 g |
| Weight | 477 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.