Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Joyful Noise SHIMMY2021LPC1 |
| EAN | 0602309898083 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 7 mm · 414 g |
| Weight | 414 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,076
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Lion For Real, Re-Born (Clear) |
|---|---|
| Sanatci | Allen Ginsberg |
| Cikis tarihi | 2023-11-03 |
| EAN/UPC | 0602309898083 |
| Label | Shimmy Disc |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Spoken Word |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Joyful Noise SHIMMY2021LPC1 |
| EAN | 0602309898083 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 7 mm · 414 g |
| Weight | 414 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.