Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RARENOISE RNR107LP |
| EAN | 5060197761790 |
| Release Date | April 26, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 15 mm · 805 g |
| Weight | 805 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,660
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ceremonial Healing |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2019-04-26 |
| EAN/UPC | 5060197761790 |
| Label | Rarenoise |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RARENOISE RNR107LP |
| EAN | 5060197761790 |
| Release Date | April 26, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 15 mm · 805 g |
| Weight | 805 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.