Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNING SOUNDS BSRDLP879 |
| EAN | 5036436131921 |
| Release Date | August 27, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,631
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dance Crasher Live In London |
|---|---|
| Sanatci | Ellis, Alton |
| Cikis tarihi | 2021-10-08 |
| EAN/UPC | 5036436131921 |
| Label | Burning Sounds |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Ska |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNING SOUNDS BSRDLP879 |
| EAN | 5036436131921 |
| Release Date | August 27, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.