Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | YELLOW BIRD IMT2278271.1 |
| EAN | 0767522782714 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 7 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,154
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sultan |
|---|---|
| Sanatci | Wade, Alune |
| Cikis tarihi | 2023-04-28 |
| EAN/UPC | 0767522782714 |
| Label | Yellow Bird |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | YELLOW BIRD IMT2278271.1 |
| EAN | 0767522782714 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 7 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.