Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE IMT5039920.1 |
| EAN | 4009910227213 |
| Release Date | November 27, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 6 mm · 526 g |
| Weight | 526 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,546
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | In Flight |
|---|---|
| Sanatci | Lee, Alvin |
| Cikis tarihi | 2015-11-13 |
| EAN/UPC | 4009910227213 |
| Label | Repertoire |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE IMT5039920.1 |
| EAN | 4009910227213 |
| Release Date | November 27, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 6 mm · 526 g |
| Weight | 526 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.