Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE IMT5039913.1 |
| EAN | 4009910227411 |
| Release Date | November 13, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 5 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,178
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | On the Road To Freedom |
|---|---|
| Sanatci | Lee, Alvin & Mylon Lefevre |
| Cikis tarihi | 2015-11-13 |
| EAN/UPC | 4009910227411 |
| Label | Repertoire |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE IMT5039913.1 |
| EAN | 4009910227411 |
| Release Date | November 13, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 5 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.