Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE IMT5059286.1 |
| EAN | 4009910225615 |
| Release Date | October 28, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 318 × 8 mm · 607 g |
| Weight | 607 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,546
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Rockpalast 1978 |
|---|---|
| Sanatci | Lee, Alvin & Ten Years Later |
| Cikis tarihi | 2016-10-28 |
| EAN/UPC | 4009910225615 |
| Label | Repertoire |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE IMT5059286.1 |
| EAN | 4009910225615 |
| Release Date | October 28, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 318 × 8 mm · 607 g |
| Weight | 607 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.