Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE V219 |
| EAN | 4009910232415 |
| Release Date | November 25, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,632
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rocket Fuel |
|---|---|
| Sanatci | Lee, Alvin & Ten Years After |
| Cikis tarihi | 2016-11-25 |
| EAN/UPC | 4009910232415 |
| Label | Repertoire |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE V219 |
| EAN | 4009910232415 |
| Release Date | November 25, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.