Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DOTS PER INCH MUSIC DPI054 |
| EAN | 0680196664769 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 324 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,952
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mother Engine |
|---|---|
| Sanatci | Amiture |
| Cikis tarihi | 2024-02-09 |
| EAN/UPC | 0680196664769 |
| Label | Dots Per Inch Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DOTS PER INCH MUSIC DPI054 |
| EAN | 0680196664769 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 324 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.