Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | METAL BLADE RECORDS 252416 |
| EAN | 0039842524160 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 8 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,740
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Berserker |
|---|---|
| Sanatci | Amon Amarth |
| Cikis tarihi | 2024-07-19 |
| EAN/UPC | 0039842524160 |
| Label | Metal Blade |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | METAL BLADE RECORDS 252416 |
| EAN | 0039842524160 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 8 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.