Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | OHR OMM290796 |
| EAN | 4059251606659 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,572
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Disaster (Luud Noma) |
|---|---|
| Sanatci | Amon Duul I |
| Cikis tarihi | 2023-12-08 |
| EAN/UPC | 4059251606659 |
| Label | Ohr |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | OHR OMM290796 |
| EAN | 4059251606659 |
| Release Date | December 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.