Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | OHR OHR660086.1 |
| EAN | 4059251578284 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 5 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,265
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Psychedelic Underground |
|---|---|
| Sanatci | Amon Duul |
| Cikis tarihi | 2023-06-23 |
| EAN/UPC | 4059251578284 |
| Label | Ohr |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | OHR OHR660086.1 |
| EAN | 4059251578284 |
| Release Date | June 23, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 5 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.