Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CARGO RECORDS GERMANY OHR560086.1 |
| EAN | 4059251399094 |
| Release Date | August 26, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,611
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Paradieswarts Duul |
|---|---|
| Sanatci | Amon Duul |
| Cikis tarihi | 2022-07-29 |
| EAN/UPC | 4059251399094 |
| Label | Cargo Records Germany |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CARGO RECORDS GERMANY OHR560086.1 |
| EAN | 4059251399094 |
| Release Date | August 26, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.