Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino Atlantic 8122796830 |
| EAN | 0081227968304 |
| Release Date | April 13, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 282 g |
| Weight | 282 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,182
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Little Earthquakes |
|---|---|
| Sanatci | Amos, Tori |
| Cikis tarihi | 2015-04-09 |
| EAN/UPC | 0081227968304 |
| Label | Rhino |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Rhino Atlantic 8122796830 |
| EAN | 0081227968304 |
| Release Date | April 13, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 282 g |
| Weight | 282 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.