Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KRANKY KRK230.1 |
| EAN | 0796441823017 |
| Release Date | November 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 328 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,333
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Because of a Flower |
|---|---|
| Sanatci | Roxanne, Ana |
| Cikis tarihi | 2020-11-27 |
| EAN/UPC | 0796441823017 |
| Label | Kranky |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Ambient |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KRANKY KRK230.1 |
| EAN | 0796441823017 |
| Release Date | November 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 328 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.