Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NACIONAL NCL20118 |
| EAN | 0743160837511 |
| Release Date | April 1, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 317 × 4 mm · 240 g |
| Weight | 240 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,288
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 1977 |
|---|---|
| Sanatci | Tijoux, Ana |
| Cikis tarihi | 2014-04-01 |
| EAN/UPC | 0743160837511 |
| Label | Nacional |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NACIONAL NCL20118 |
| EAN | 0743160837511 |
| Release Date | April 1, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 317 × 4 mm · 240 g |
| Weight | 240 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.