Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MUNSTER MUNS430.1 |
| EAN | 8435008843014 |
| Release Date | June 24, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,420
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dire a Mi Gente |
|---|---|
| Sanatci | Ana Y Jaime |
| Cikis tarihi | 2022-06-24 |
| EAN/UPC | 8435008843014 |
| Label | Munster |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MUNSTER MUNS430.1 |
| EAN | 8435008843014 |
| Release Date | June 24, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.