Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SPACE ECHO RECORDS IMT4439708.7 |
| EAN | 8018344397085 |
| Release Date | March 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,442
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Naif |
|---|---|
| Sanatci | Anan |
| Cikis tarihi | 2025-03-14 |
| EAN/UPC | 8018344397085 |
| Label | Space Echo Records |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SPACE ECHO RECORDS IMT4439708.7 |
| EAN | 8018344397085 |
| Release Date | March 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.