Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PIG PGBA147.7 |
| EAN | 0767023074561 |
| Release Date | September 16, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺787
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Idiotically |
|---|---|
| Sanatci | Ananas |
| Cikis tarihi | 2022-09-16 |
| EAN/UPC | 0767023074561 |
| Label | Pig |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Hardcore |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PIG PGBA147.7 |
| EAN | 0767023074561 |
| Release Date | September 16, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.