Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MUSIC ON CD MOCCD13963 |
| EAN | 8718627231722 |
| Release Date | July 24, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,127
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MUSIC ON CD MOCCD13963 |
| EAN | 8718627231722 |
| Release Date | July 24, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.