Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Jagjaguwar JAG456LP-C1 |
| EAN | 0656605245638 |
| Release Date | May 31, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,701
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Darning Woman |
|---|---|
| Sanatci | Coope, Anastasia |
| Cikis tarihi | 2024-05-31 |
| EAN/UPC | 0656605245638 |
| Label | Jagjaguwar |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Jagjaguwar JAG456LP-C1 |
| EAN | 0656605245638 |
| Release Date | May 31, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 6 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.