Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HOUNDSTOOTH HTH147 |
| EAN | 5060845320621 |
| Release Date | September 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,444
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Volshebno |
|---|---|
| Sanatci | Kristensen, Anastasia |
| Cikis tarihi | 2021-09-24 |
| EAN/UPC | 5060845320621 |
| Label | Houndstooth |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Techno |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HOUNDSTOOTH HTH147 |
| EAN | 5060845320621 |
| Release Date | September 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.