Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PEACEVILLE 80105672533 |
| EAN | 0801056725332 |
| Release Date | July 11, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 144 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,011
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Crestfallen |
|---|---|
| Sanatci | Anathema |
| Cikis tarihi | 2025-07-18 |
| EAN/UPC | 0801056725332 |
| Label | Peaceville |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PEACEVILLE 80105672533 |
| EAN | 0801056725332 |
| Release Date | July 11, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 144 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.