Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KSCOPE KSCP1247.1 |
| EAN | 0802644824710 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,779
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Distant Satellites |
|---|---|
| Sanatci | Anathema |
| Cikis tarihi | 2024-11-01 |
| EAN/UPC | 0802644824710 |
| Label | Kscope |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Progressive Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KSCOPE KSCP1247.1 |
| EAN | 0802644824710 |
| Release Date | November 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.